WYNAJEM

Wynajem kontenerów

tel: (+48) 793-387-402

mail: lukasz@syrek.com.pl

Oferujemy Państwu wynajem kontenerów pod działalność biurową, handlową, gastronomiczną ekspozycyjną i eventową.

Kontenery pawilonyKontenery pawilony

W swoim asortymencie posiadamy kontenery o wymiarach zewnętrznych 6mx3m i wysokości zewnętrznej 3m., oraz kontenery o wymiarach 6mx2,5m.

Kontenery pawilony Kontenery 1

Nasze kontenery możecie Państwo łączyć ze sobą w pionie i poziomie zwiększając tym samym metraż obiektu.

Wszystkie kontenery, które posiadamy w ofercie są kontenerami o podwyższonym standardzie.

Fot7184 Fotc235

Elewacje wykonane zostały z płyt kompozytowych, płyt HPL lub materiałów drewnopodobnych, z dużymi witrynami. Wnętrze obiektów wykończone jest płytami laminowanymi lub blachą akrylową  (płyta warstwowa) spełniającymi wymogi Sanepid-u, idealnie nadającymi się pod działalność gastronomiczną.

Kontenery mb Modułowy kontener

Wszystkie oferowane przez nas obiekty, dzięki odpowiedniemu ociepleniu podłogi sufitu i ścian są obiektami całorocznymi. Każdy z lokali posiada wentylację grawitacyjną i grzejnik, a na życzenie Klienta możemy zamontować również klimatyzację, która zwiększy komfort użytkowania obiektu zarówno latem jak i zimą (grzeje i chłodzi).

Nowoczesne kontenery Producent kontenerów

Wszystkie kontenery w standardzie wyposażone są w  instalację elektryczną, a niektóre także w sanitariat z pomieszczeniem sanitarnym, w którym znajdują się zbiornik na fekalia, zbiornik na czystą wodę, pompa, podgrzewacz i mikser. Taka instalacja w obiegu zamkniętym nie wymaga podpięcia do zewnętrznej instalacji wod-kan (nie zawsze jest taka możliwość).

Kontener biurowy Bürocontainer

Oferowane kontenery mogą mieć  różną konfigurację, ustawienie względem siebie i mogę różnić się wyglądem zewnętrznym.