Kontenery Biurowe

Kontenery Biurowe

Pasekk

Producent nowoczesnych kontenerów biurowych o podwyższonym standardzie dla małych i dużych firm, zainteresowanych uruchomieniem profesjonalnego biura w krótkim czasie – za niewielkie pieniądze i przy minimum formalności…

Pasekk

Kontenery biuroweProponujemy Państwu nowe rozwiązanie, pozwalające na błyskawiczne zorganizowanie nowej przestrzeni biurowej, a mianowicie kontenery biurowe o podwyższonym standardzie wykończenia.

Jako obiekty całoroczne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla Klientów posiadających lokalizację pod inwestycję i oczekujących szybkiej realizacji, niewielkich kosztów oraz minimum formalności (obiekty tego typu podlegają jedynie zgłoszeniu i nie wymagają pozwolenia na budowę).

Gotowy kontener biurowy zostaje przewieziony na miejsce docelowej lokalizacji, posadowiony na przygotowanym wcześniej miejscu (nie wymaga fundamentu lub wylewki – może zostać ustawiony na betonowych bloczkach, jednak w niektórych przypadkach gdy grunt jest niestabilny, możemy zalecić wykonanie solidniejszej podbudowy).

DSC05425

Zalety kontenera biurowego:

  • szybki czas i łatwość realizacji,
  • dowolny sposób wykończenia wnętrza i elewacji,
  • nowoczesny design,
  • minimum formalności,
  • możliwość przeniesienia w inne miejsce,
  • możliwość korzystania z niego przez cały rok,
  • możliwość rozpoczęcia używania biura natychmiast po zainstalowaniu go w miejscu docelowym,
  • wysoka jakość w korzystnej cenie.

Wymiary kontenerów biurowych.

Jako bezpośredni producent – tworząc projekt – pomagamy Państwu dobrać odpowiedni wymiar klatek modułowych, które stanowią bazę do budowy kontenerów biurowych.

Wymiar klatki kontenera modułowego może być dowolny, jedynym ograniczeniem jest zbyt duży gabaryt – przy przekroczeniu szerokości i wysokości 3m pojawiają się dopłaty związane z transportem ponad gabarytowym.

Długość (m)/ Szerokość (m)

5,0

5,5

6,0

6,5

7,0

7,5

8,0

8,5

9,0

2,0

10

11

12

13

14

15

16

17

18

2,5

11

13,75

15

16,25

17,5

18,75

20

21,25

22,5

3,0

15

16,5

18

19,5

21

22,5

24

X

X

Realizujemy wszystkie wymiary klatek o maksymalnej długości 9000 mm i szerokości 3000mm – bez dodatkowych słupów nośnych – przy założeniu, że powierzchnia dachu nie przekracza 24mkw.

Wykonujemy również moduły o długości 12000mm i szerokości nawet do 4000mm

Dzięki naszemu systemowi projektując obiekt możemy ze sobą łączyć moduły o różnych wielkościach czyli:

kontener o standardowym wymiarze 6000 x 2500 mm (długość, szerokość), możemy połączyć z innym modułem biurowym o wymiarach np. 6000 x 3000 mm lub 9000 x 2400 mm.

Kontener biurowy

Klatki o podobnych lub różnych wymiarach możemy łączyć ze sobą w dowolny sposób:

dłuższymi bokami, krótszymi bokami, tworząc przesunięcia lub kształty np.: w literę „L” lub „T”.

łączenie modułów dłuższymi bokami:

Zestaw dwoch

łączenie modułów tworząc literę „L”:

Rzut kontenerow

Po złączeniu ze sobą wszystkich ram otrzymujemy jedną powierzchnię, bez jakichkolwiek podpór. Powstały open space możemy dowolnie zagospodarować instalując ściany działowe i wydzielając pomieszczenia.

Wysokość ramy modułowej również możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Standardowa wysokość w środku obiektu to 2500 mm, jednak możemy stworzyć ramę, której wysokość wewnątrz obiektu będzie wynosiła 3000 mm i taka rama spełni normy obowiązujące w zakresie lokali użyteczności publicznej.

Malowanie konstrukcji kontenerów biurowych

Podejmując się zabezpieczenia konstrukcji przed korozją, musimy odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Na jakie warunki atmosferyczne będzie ona narażona, rzeczą oczywistą jest iż obiekt postawiony nad morzem będzie zdecydowanie bardziej narażony na korodowanie niż w górach. Ogromne znaczenie ma również przeznaczenie budynku, gdzie w przypadku obiektów użyteczności publicznej powinny zostać użyte farby o zabezpieczeniu ogniowym, a zupełnie inne wymaganie mają obiekty mieszkalne gdzie użyte farby muszą być przyjazne dla zdrowia. Istnieje również możliwość zabezpieczenia konstrukcji poprzez ocynkowanie ramy kontenera biurowego.

Zanim przystąpimy do malowania konstrukcji stal musi być odpowiednio przygotowana przed nałożeniem farby, do tego celu wykorzystuje się inhibitor korozji, który ściąga zgorzelinę przylegającą do stali i zwiększa przyczepność przylegania farby podkładowej do powierzchni stali.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dodatkowo obudowanie ramy kontenera biurowego fasadą. Wtedy stal nie jest bezpośrednio narażona na wszystkie czynniki atmosferyczne, przez co zwiększamy żywotność naszego obiektu. W miejscach bezpośredniego styku naszego kontenera z podłożem, zastosowane zostają taśmy bitumiczne ściśle przylegające do konstrukcji .

Przykładowe kolory z palety RAL

Kolory ram

Izolacja termiczna

Wszystkie kontenery biurowe, które są wykonywane są przez naszą firmę dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji termicznej są obiektami całorocznymi.

Ocieplenie podłogi:

Podłoga w kontenerach biurowych standardowo ocieplona jest wełną mineralną o grubości 100mm, w swoim asortymencie posiadamy również podłogę z dodatkowym rusztem stalowym o grubości 280mm i ociepleniu 200mm z wełny mineralnej. Istnieje również możliwość docieplenia podłogi pianą poliuretanową zamknięto-komórkową lub otwarto-komórkową, którą posiada zdecydowanie lepsze właściwości izolacyjne.

Ocieplenie ścian:

Wykonujemy ściany w dwóch systemach

Szkieletowym lub z płyty warstwowej.

W systemie z płyty warstwowej mamy do dyspozycji trzy różne rodzaje ocieplenia, wełna mineralna, piana poliuretanowa i styropian.

W przypadku systemu szkieletowego, ściana ocieplona jest wełną mineralną prasowaną.

Grubości ocieplenia ściany : od 100mm, 150mm, 200mm, 250m…..do 400 mm

Ocieplenie dachu:

Stropodach w naszych kontenerach jest wentylowany i ocieplony wełną mineralną lub pianą poliuretanową o grubości od 100mm do 500mm.

Ocieplenie kontenery

ocieplenie kontenera biurowego

 

 

  Stratujemy z biznesem…

Na pewno każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad założeniem własnej działalności, aby zyskać niezależność i pracować „na swoim”. Trzeba jednak dobrze przemyśleć wybór branży, w której będziemy działać, rodzaj świadczonych usług i miejsce, które stanie się naszym biurem. Biorąc pod uwagę to, że wynajem lokalu jest często kosztowną inwestycją, warto skorzystać z konstrukcji modułowych, które nie tylko okazują się tańszym rozwiązaniem, ale w dodatku można postawić je w dowolnym miejscu.

Nasza firma poleca kontenery biurowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Bierzemy pod uwagę branżę i profil działalności, odpowiednio przystosowujemy wnętrza oraz ich wielkości, a jeżeli zajdzie taka potrzeba – łączymy kilka modułów albo powiększamy powierzchnię w przyszłości. Kontenery dają możliwość zmiany miejsca świadczenia usług bez ponoszenia dużych kosztów, wymianę elewacji i nie wymagają remontów czy pozwoleń na budowę – to oszczędność pieniędzy, co szczególnie w początkowej fazie prowadzenia biznesu ma ogromne znaczenie dla właściciela.

Nowa jakość prowadzenia biznesu

Żyjemy w świecie, który zmusza nas do przystosowania swoich działań do panujących trendów i poszukiwania nowych rozwiązań – tańszych, wydajniejszych i szybszych w realizacji. Początek prowadzenia działalności i zmagania się z konkurencją to między innymi poszukiwanie optymalnego miejsca, w którym zapewniony zostanie odpowiedni komfort pracy. Wysokie koszty wynajmu powierzchni biurowych powodują, że kontenery biurowe o wysokiej estetyce, wielofunkcyjności i mobilności stają się doskonałą alternatywą – zapraszamy do kontaktu i inwestycji w któreś z naszych rozwiązań, a przekonacie się Państwa o tym na własnej skórze.

Zobacz także:

Konstrukcja naszych kontenerów >>

Biuro modułowe >>

Moduły biurowe >>

Galeria realizacji

Kontener_mieszkalny_biurowy Kontener biurowyKontenery_biurowe_socjalne_gastronomiczne Kontenery biuroweKontenery biuroweVerkaufscontainer Kontenery biuroweLokal_pawilonik_pawiloniki_kontynerydd Modulhäuserinner Producent kontenerówNowoczesne konteneryNowoczesne konteneryNowoczesne konteneryKontenery biuroweNowoczesne konteneryBudownictwo modułoweNowoczesne konteneryNowoczesne konteneryBürocontainer Obiekty modulowePawilon biurowyPawilony_biura_piekarnie_masarnie_budki_baraki_kontenery_srodek_wnetrze_ Producent kontenerowWnetrze_kontenera_ogrody_zimowe Büropavillons BüropavillonKontenery biurowe


Cena kontenera biurowego (wersja ekonomiczna)
Budowa Kontenera Biurowego 
Kontenery Nowe