Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne

Niewielki, ciepły, przytulny i całoroczny domek to marzenie wielu z nas. Dzięki pełnej mobilności i możliwości podróżowania nim w różne miejsca, stanowi również doskonałe miejsce do spędzania weekendów w innym miejscu, by zregenerować siły do pracy. Wiele osób sądzi, że kontenery mieszkalne są bardzo drogie, jednak nie do końca jest to prawda.

Kontenery mieszkalne

Wystarczy tylko określić oczekiwania. Jaka powierzchnia jest nam potrzebna, czy wystarczy duży salon, czy też trzeba pomyśleć o dodatkowej, małej sypialni i jak powinny wyglądać łazienka i kuchnia? Dzięki 3 lub 5 modułom kontenera mieszkalnego nie jest problemem zrealizowanie różnych koncepcji. Istnieje również możliwość stworzenia piętra, a także okazałej elewacji, która jednak w tym przypadku nie jest aż tak ważna – liczy się przede wszystkim komfort codziennego użytkowania.

Zdarza się, że większość życia spędzamy zamknięci na kilkunastu metrach kwadratowych, nie marząc o niczym innym niż daleki wyjazd – np. na szalone wakacje, by wyrwać się z codziennego zgiełku, z klatki w której zamknęło nas życie… Wyobraźmy sobie że mamy mały domek wszędzie tam, gdziekolwiek nam się marzy, który nie jest związany z gruntem i do którego w każdej chwili można uciec. Może z czasem to kontener mieszkalny zamieni się on w NASZ DOM, a ten dotychczasowy stanie się tymczasowym?

Containers mb-solution

 

Zobacz także: Konstrukcja naszych kontenerów >>

Galeria realizacji

Domek modulowy Domki kontenerowe Kontenery mieszkalne Domki kontenerowe Kontenery mieszkalne Kontenery mieszkalne Domki kontenerowe Domki kontenerowe Kontenery mieszkalne Kontenery mieszkalne Domki modu?owe DSCF6541 DSCF6546 DSCF6556 Inner sanitar Kontenery mieszkalne