SPRZEDAŻ RATALNA – SYSTEM LEASINGOWY

SPRZEDAŻ RATALNA

Oferowane przez naszą firmę obiekty modułowe można nabyć za gotówkę, posiłkując się kredytem oraz – co pokazuje statystyka – najlepiej w formie leasingu.

Każda z istniejących na rynku polskim firm leasingowych bez najmniejszych problemów wesprze Inwestora – o ile tylko spełni On wymogi zawarcia umowy leasingowej.

Proponujemy zasięgnąć informacji w banku w którym posiadacie Państwo rachunek firmowy – jesteście tam Państwo podmiotem znanym, z historią rachunku co dla banku stanowi podstawę do podjęcia pozytywnej decyzji w sprawie podpisania umowy leasingowej.

Procedura jest bardzo prosta, opiera się głównie na przedstawieniu stosownych dokumentów, w tym umowy z naszą firmą, gdzie wyszczególnione są parametry obiektu oraz cena.

Pozostałe kwestie załatwiamy jako producent pomiędzy nami a bankiem, Państwo odbieracie gotowy obiekt a bank lub firma leasingowa przelewają środki na konto naszej firmy.

O wyborze leasingodawcy decyduje najczęściej atrakcyjność oferty lub jej dostępność dla Inwestora, który czasem musi spełnić pewne kryteria.

Nie bez znaczenia jest także okres spłaty, wysokość raty miesięcznej oraz raty wykupu (po zakończeniu spłaty).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą !