O NAS

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 1993 roku, wykorzystującą podczas realizacji zamówień wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa szkieletowego. Jako renomowany oraz godny zaufania producent kontenerów, mamy zaszczyt przedstawić naszym Klientom wyjątkowe obiekty budowane w systemie modułowym.

Historia firmy

Nasze przedsiębiorstwo założone zostało w 1993 roku, przez mgr inż. Jerzego Syrka. Funkcjonowała ona pod nazwą Konstal – konstrukcje stalowe. W 2009 roku, nastąpiło przejęcie firmy przez synów: Łukasza i Michała Syrków, którzy utworzyli tym samym MB-Solution.

Nie można zaprzeczyć, iż zmiana nazwy Firmy z Konstal na MB-Solution wiązała się nie tylko ze zwiększeniem standardu i poprawieniem jakości wyrobu. Wpłynęła też pozytywnie na rozpoznawalność oraz unikalność, wyróżniając nasze przedsiębiorstwo wśród firm o takiej samej lub zbliżonej nazwie.

Priorytety

Priorytetem producenta kontenerów MB Solution było od samego początku tworzenie obiektów nietypowych, o wyższym standardzie oraz możliwości wszechstronnego wykorzystania do różnorodnych zastosowań. Dodatkowo, zawsze dbaliśmy też o staranność wykończenia oraz estetykę dostępnych w naszym katalogu obiektów.

Będąc uznanym na rynku producentem kontenerów, pragniemy dostarczyć naszym Klientom wyłącznie pierwszej klasy konstrukcje modułowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.